Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Відновлення природного середовища після промислової діяльності

1
19:44, 20.09.2024
Відновлення природного середовища після промислової діяльності
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Я власник невеликої промислової компанії, яка займається видобутком мінеральних ресурсів в одному з регіонів України. Ми працюємо відповідно до всіх екологічних норм і стандартів, але, не дивлячись на це, наша діяльність все одно впливає на навколишнє середовище. Нещодавно ми завершили видобуток на одному з наших родовищ, і тепер я хочу відновити цю територію, щоб зменшити наш вплив на довкілля. Але я стикнувся з декількома складними питаннями. В першу чергу, я не знаю, які саме дії я повинен виконати для відновлення території. Чи існують які-небудь стандарти або рекомендації щодо цього? Чи потрібно якимось чином підтвердити, що ми виконали всі необхідні дії? Далі, мені не зрозуміло, як я можу врахувати інтереси місцевого населення. Вони хочуть, щоб ми відновили територію якнайшвидше, але я не знаю, як ми можемо це зробити без шкоди для довкілля. Нарешті, мені потрібно з'ясувати, які юридичні наслідки можуть бути, якщо ми не зможемо відновити територію до задовільного стану. Чи можемо ми бути відповідальними за шкоду, яка була завдана довкіллю під час нашої діяльності? Тому мені потрібна ваша допомога щодо цих питань. Я хочу зрозуміти, які мої обов'язки як власника промислової компанії, і як я можу відповідати на них належним чином.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
20:44, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

В Україні питання відновлення територій, що зазнали впливу внаслідок видобутку корисних копалин, регулюються низкою законодавчих актів. Найважливішим з них є Кодекс України про надра, зокрема стаття 24, яка зобов'язує користувачів надр відновлювати земельні ділянки після завершення видобуткових робіт.

1. **Дії для відновлення території**: Ви повинні розробити та реалізувати проект рекультивації земель, який передбачає відновлення порушеної території до стану, придатного для подальшого використання. Також варто звернути увагу на Закон України "Про охорону навколишнього природного середовища", який вимагає здійснення заходів щодо зменшення негативного впливу на довкілля (стаття 51).

2. **Підтвердження виконання дій**: Вам необхідно отримати висновок екологічної експертизи, яка підтвердить, що проведені роботи відповідають екологічним стандартам. Відповідно до статті 15 Закону України "Про екологічну експертизу", даний документ є обов'язковим для підтвердження екологічної безпеки проекту.

3. **Інтереси місцевого населення**: Рекомендується проводити консультації з місцевою громадою та враховувати їхні побажання при плануванні відновлювальних робіт. Закон України "Про оцінку впливу на довкілля" (стаття 7) передбачає участь громадськості у процесі прийняття рішень, що можуть вплинути на довкілля.

4. **Юридичні наслідки за невиконання обов'язків**: У разі невиконання обов'язків з відновлення території, компанія може бути притягнута до відповідальності за шкоду, завдану довкіллю, відповідно до статті 68 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища". Це може включати штрафи, компенсації за шкоду та інші санкції.

Враховуючи вище зазначене, рекомендується звернутися до спеціалізованих екологічних консультантів для розробки детального плану дій та забезпечення відповідності законодавчим вимогам.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы