Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!
Юридична Консультація по экологическому праву

Юридична Консультація з екологічного права

Юридична консультація з екологічного права дає уявлення про сукупність правових норм, які врегульовують відносини суспільства і природи, при цьому не тільки ставлячи за мету збереження навколишнього середовища в первозданному вигляді, але також і знайти компроміс між прогресом і природою. Конкретним предметом розгляду (і приводом отримання юридичної консультації) є взаємодія людини і природи, регульовані Законодавством України з одного боку, і регулювання використання надр природи, спираючись на екологію, як основу життєдіяльності людства — в іншому.

Розглянемо таку ситуацію — поряд зі спальним районом будується великий виробничий комплекс, який постійно викидає шкідливі речовини в атмосферу. Мешканці прилеглого мікрорайону явно не радіють перспективі вдихати шкідливі для здоров'я хімічні сполуки. Ось саме тоді консультація юриста, який застосовуючи глибокі фахові знання екологічного законодавства, допоможе вирішити проблему шляхом відселення громадян, виплати їм компенсації або перенесення виробництва до іншого, безлюдного місця — шляхи вирішення тієї чи іншої проблеми будуть різними при різних умовах. Саме тому наша безкоштовна юридична консультація з екологічного права, яку проводять юристи на добровільній основі, завжди просить розповісти про справу в найдрібніших подробицях. Але якщо Ви не бажаєте розголошувати конфіденційні дані, а також маєте на меті отримати юридичну консультацію в найкоротші терміни (включаючи підготовку юридичної документації та представництва в суді, тощо) — замовте платну юридичну консультацію — повірте, наші ціни вас приємно здивують!


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы