Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Проблема з екологічними нормами при будівництві водойми

1
16:13, 20.09.2024
Проблема з екологічними нормами при будівництві водойми
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як діяти у ситуації, коли, будучи власником приватного підприємства, я планував розпочати будівництво водойми на своїй території з метою організації риболовлі, але столкнувся з проблемою екологічних норм? Основне питання, яке мене турбує, - це дотримання всіх вимог щодо охорони довкілля при реалізації мого проекту. Як я можу бути впевненим, що мої дії не призведуть до порушення екологічного законодавства? Чи існує конкретний перелік екологічних норм, які я повинен враховувати під час планування і будівництва водойми? Також мене цікавить, які документи я повинен надати в екологічні служби для отримання дозволу на будівництво? Чи може бути так, що я буду змушений змінити свій проект або навіть відмовитись від нього, якщо він не відповідає деяким екологічним стандартам? І ще одне важливе питання, яке мене хвилює - це можливість виникнення відповідальності за порушення екологічного законодавства. Які можуть бути наслідки, якщо я виконаю будівництво водойми без дотримання всіх екологічних норм? Які санкції можуть бути застосовані до мене як до власника підприємства у такому випадку? Дякую за вашу допомогу і чекаю на відповідь.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
16:25, 20.09.2024
Консультирует юрист: Светлана Приймак

У ситуації, коли планується будівництво водойми на території приватного підприємства, важливо враховувати норми екологічного законодавства України, щоб уникнути можливих порушень та санкцій. Для цього слід дотримуватись наступних кроків:

1. **Оцінка впливу на довкілля (ОВД)**: Згідно із Законом України "Про оцінку впливу на довкілля" (№ 2059-VIII), перед початком будівництва проект, який може мати значний вплив на довкілля, підлягає процедурі ОВД. Ви повинні підготувати звіт про оцінку впливу на довкілля та подати його до відповідного органу для отримання висновку.

2. **Отримання дозволів**: Варто звернутися до місцевих органів влади для отримання необхідних дозволів на будівництво. Це може включати дозвіл на спеціальне водокористування, відповідно до Водного кодексу України, якщо ваш проект передбачає використання водних ресурсів.

3. **Дотримання екологічних норм**: Переконайтеся, що ваш проект відповідає екологічним нормам, які встановлені Законом України "Про охорону навколишнього природного середовища" (№ 1264-XII). Це включає дотримання стандартів щодо якості води, охорони флори і фауни, а також управління відходами.

4. **Консультації з екологічними службами**: Рекомендується звернутися до Державної екологічної інспекції України для консультацій та уточнення списку документів, що можуть знадобитися для вашого проекту.

5. **Можливість коригування проекту**: Якщо проект не відповідає екологічним стандартам, вам можуть бути запропоновані зміни, спрямовані на мінімізацію негативного впливу на довкілля. У разі неможливості відповідності стандартам, проект може бути відхилений.

6. **Відповідальність за порушення**: У разі порушення екологічних норм, передбачена відповідальність згідно зі статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) та Кримінального кодексу України. Це можуть бути штрафи, тимчасове припинення діяльності або інші санкції залежно від ступеня порушення.

Дотримання вищезазначених вимог допоможе вам уникнути правових проблем і забезпечити реалізацію вашого проекту у відповідності з екологічними стандартами України.

______________
С ув. адвокат Светлана Приймак!

Сайт: //yurhelp.in.ua
Тел.: (67) 772-7922
Все консультации по телефону ПЛАТНЫЕ!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы